O Noktası Büyütme

  O Noktası Büyütme İstanbul

  O noktası büyütme İstanbul, genital bölgenin cinsel uyaranlara karşı daha hassas bir yapıya kavuşması ve bu bölgede yer alan dokuların gençleşmesi için yapılan özel bir PRP uygulamasıdır. Genital bölgenin çeşitli kısımları, sinir hücreleri ve kılcal damar ağları açısından diğerlerine kıyasla daha zengindir. Bu da bahsi geçen kısımların cinsel aktiviteler sırasında kolayca uyarılması ve böylece bireyin haz duyması anlamına gelmektedir. Ancak zaman içerisinde genital bölgede yer alan bu duyarlı bölgeler gerek çeşitli kozmetik uygulamalar gerekse de ilerleyen yaş sebebiyle yıpranabilmektedirler. Bu da bireyin cinsel ilişkilerden çok daha az haz almasına yol açmakta ve orgazm olmasını güçleştirmektedir.

  O-shot veya orgazm aşısı gibi isimlerle de bilinen O noktası büyütme işlemi sayesinde bahsi geçen dokuları gençleştirmek, bu dokuların cinsel uyaranlara karşı daha duyarlı hale gelmesini sağlamak mümkün olmaktadır. Yazımızın devamında ‘’Orgazm aşısı nasıl yapılır?’’, ‘’O-shot nasıl yapılır?’’, ‘’O noktası büyütme ne kadar sürer?’’ ve ‘’O noktası büyütme kimlere yapılabilir?’’ gibi merak edilen sorulara yanıt vereceğiz. İstanbul o noktası büyütme işlemi ve benzer ameliyatsız estetik uygulamaları hakkında detaylı bilgi almak için Op. Dr. Çağla Jasmin Deliorman ile iletişime geçebilir, randevu alabilirsiniz.

  O Noktası Büyütme Nedir?

  O noktası büyütme, genital bölgede yer alan ve cinsel uyarıların oluşmasında önemli bir rol oynayan bölgelerin gençleşmesi, böylece bireyin cinsel aktivitelerden daha fazla keyif alması için yapılan özel bir uygulamadır. Bu uygulama PRP tedavisi olarak bilinen işlem ile yapılmaktadır. PRP tedavisi sırasında hastadan alınan bir miktar kanın içerisinden, yenileyici platelet (trombosit) hücreleri toplanmaktadır. Bu hücreler hastanın genital bölgesindeki hedef noktalara enjekte edilmektedir. Böylece hedef noktalarda yer alan dokuların hızlı bir şekilde iyileşmesi ve gençleşmesi sağlanmaktadır.

  O-shot Nedir? Orgazm Aşısı Nedir?

  O-shot veya orgazm aşısı olarak bilinen uygulama, genital bölgedeki dokuların gençleşmesi, bireyin cinsel aktiviteler sırasında daha fazla haz duyması ve daha kolay bir şekilde orgazma ulaşması için yapılan özel bir uygulamadır. Bu uygulama halk arasında genital PRP tedavisi veya O noktası büyütme olarak da bilinmektedir.

  O Noktası Büyütme Neden Yapılır?

  O noktası büyütme genel olarak iki amaç doğrultusunda yapılır. Bu amaçlardan ilki, hedef bölgelerde yer alan dokuların iyileşmesi ve gençleşmesidir. İkincisi ise bu dokuların gençleşmesi ile birlikte cinsel uyarıların daha verimli bir şekilde oluşmasını ve böylece bireyin kolay bir şekilde orgazma ulaşmasını sağlamaktır.

  O Noktası Büyütme Kimlere Yapılabilir?

  O noktası büyütme işlemi yaptırmak isteyen bireylerin 18 yaşını doldurmuş olmaları gerekmektedir. Daha küçük yaşta olan bireylere ise bu gibi uygulamaları yaptırmak için reşit olmayı beklemeleri tavsiye edilmektedir.

  Orgazm Aşısının Faydaları Nelerdir?

  Orgazm aşısının faydaları arasında şunlar yer almaktadır:

  • Genital bölgenin gençleşmesine ve yenilenmesine yardımcı olur.
  • Cinsel aktivitelerin daha keyifli geçmesine yardımcı olur.
  • Vajinal kuruluk ve cinsel isteksizlik gibi problemler için faydalıdır.
  • Bireyin orgazm olmasını kolaylaştırır.

  O noktası büyütmenin faydaları bu şekilde sıralanabilmektedir.

  Orgazm Aşısı Ne Kadar Sürer?

  Orgazm aşısı, yaklaşık yarım saat içerisinde tamamlanan, görece hızlı bir uygulamadır. Bu uygulama iki aşama halinde yapılmaktadır. Bu aşamalardan ilki yaklaşık 25 dakika, ikincisi ise 5 dakika gibi kısa bir sürede tamamlanmaktadır.

  Orgazm Aşısı Kalıcı Mıdır?

  Orgazm aşısı ile elde edilen kazanımlar kalıcıdır. Bununla birlikte dokularda meydana gelen iyileşmenin ve yenilenmenin daha etkili olabilmesi için belli aralıklarla orgazm aşısı yaptırılması tavsiye edilmektedir. Böylece uygulama ile elde edilen kazanımlar pekiştirilecek ve hasta bu kazanımları çok daha kolay bir şekilde fark edecektir.

  O Noktası Büyütme Ağrılı Mı?

  O noktası büyütme sırasında ağrı ve rahatsızlık hissi duyulmaz. Bu işlemin iki aşaması da basit enjeksiyon uygulamalarıyla gerçekleşir. Bu uygulamalardan önce ağrı eşiği düşük olan hastalar için anestezi etkili kremlere başvurulur. Böylece işlemler sırasında ağrıya karşı en hassas bireyler bile rahatsızlık duymazlar.

  O Noktası Büyütme Nasıl Yapılır? Orgazm Aşısı Nasıl Yapılır?

  O noktası büyütme işlemi sırasında öncelikle hastadan bir tüp kadar kan alınır. Alınan kan tüpü, laboratuvarda santrifüj işleminden geçer. Bu işlem sayesinde daha önce bahsetmiş olduğumuz iyileştirici ve yenileyici hücreler tüpün üst kısmında birikirler. Daha ağız maddeler ise tüpün dibine çökerler. Üst kısımda kalan ve platelet hücreleri bakımından zengin olan plazma sıvısı özel bir enjektör ile toplanır. Böylece uygulamanın ilk aşaması tamamlanır. İkinci aşamada ise genital bölgedeki hedef bölgelere ağrı kesici krem uygulanır. Daha sonra ise elde edilen platelet hücreleri bu bölgelere enjekte edilir. Böylece tedavi son bulmuş olur. Hastalar o noktası büyütme işleminin hemen ardından taburcu olurlar. Günlük yaşamlarına dönmeleri için herhangi bir engel bulunmaz.

  İstanbul O Noktası Büyütme Fiyatları

  İstanbul orgazm aşısı fiyatları ve o shot fiyatları gibi konular hakkında detaylı bilgi almak için Op. Dr. Çağla Jasmin Deliorman ile iletişime geçebilirsiniz.

  Doktora Sorun!
  Call Now Button