G Noktası Büyütme

  G Noktası Büyütme İstanbul

  G noktası büyütme İstanbul, G noktasının belirgin ve kolayca uyarılabilir bir yapıya kavuşması amacıyla gerçekleştirilen özel bir dolgu uygulamasıdır. Kadınlar, vulvanın üzerinde yer alan klitoris isimli bölgenin uyarılmasıyla cinsel haz duyar ve bu uyarılma hali yeterince devam ederse cinsel doyuma (orgazma) ulaşırlar. Sinir hücreleri ve kılcal damarlar bakımından zengin olan klitorisin bir kısmı vulvada, vajinal dudakların arasında yer alırken bir kısmı ise vücut içindedir. Vücut içerisinde olan kısım vajinal kanalı çevreler. Klitoris ile vajinal kanalın temas ettiği bölge ise G noktası olarak bilinir.

  G noktası cinsel birleşme gibi aktiviteler sırasında yeterince uyarılırsa birey, son derece kuvvetli bir cinsel doyum (orgazm) deneyimler. Ancak bazı kişilerde G noktası, cinsel birleşme sırasında uyarılamayacak kadar küçüktür. Bu kişiler günümüzde G noktası büyütme veya G-shot olarak bilinen işlemle, çok daha kolay bir şekilde uyarılabilir bir G noktasına sahip olabilirler. Yazımızın devamında ‘’G noktası büyütme nasıl yapılır?’’, ‘’G noktası büyütme kimlere yapılabilir?’’, ‘’G noktası büyütme kalıcı mıdır?’’ ve ‘’G noktası büyütme ağrılı mıdır?’’ gibi merak edilen sorulara yanıt vereceğiz. İstanbul G noktası büyütme uygulaması ve benzer ameliyatsız genital estetik uygulamaları hakkında detaylı bilgi almak için Op. Dr. Çağla Jasmin Deliorman ile iletişime geçebilir, randevu alabilirsiniz.

  G Noktası Büyütme Nedir?

  G noktası büyütme, G noktasının kolayca uyarılabilir bir yapıya kavuşması için yapılan, özel bir genital dolgu uygulamasıdır. Bu uygulama genellikle hyalüronik asit isimli özel bir dolgu malzemesi ile, ameliyatsız bir şekilde yapılmaktadır. Bahsi geçen madde sayesinde G noktasına daha belirgin bir yapı kazandırılmaktadır. Ayrıca bu madde, uygulandığı bölgenin nem tutma kapasitesini arttırmakta ve dokuların yaşlanma süreçlerini yavaşlatmaktadır.

  G Noktası Büyütme İstanbul Neden Yapılır?

  G noktası büyütme, kadınların cinsel aktiviteler sırasında daha fazla haz duymaları ve bu sayede kolayca orgazma yani cinsel doyuma ulaşmaları için yapılmaktadır. Bu amaç doğrultusunda öncelikle bireyin G noktasının konum belirlenmekte daha sonra ise hedef bölgeye ağrısız hyalüronik asit enjeksiyonları uygulanmaktadır.

  G Noktası Büyütme Hangi Durumlarda Yapılır?

  G noktası büyütme için herhangi bir özel duruma gerek yoktur. Cinsel birlikteliklerden daha fazla haz almak isteyen ve vajinal orgazm deneyimlemek isteyen kadınlar, başka bir neden olmaksızın G noktası büyütme yaptırabilirler. Bununla birlikte cinsel isteksizlik, vajinal kuruluk ve orgazm olamama gibi sorunlar durumunda da sık sık G noktası büyütme işlemine başvurulmaktadır.

  G Noktası Büyütme İstanbul Kimlere Yapılabilir?

  G noktası büyütme işlemi yaptırmak isteyen bireylerin 18 yaşını doldurmuş olmaları gerekir, daha küçük yaşlardaki bireylere bu uygulamayı yaptırmak için reşit olmayı beklemeleri önerilmektedir.

  G Noktası Büyütmenin Faydaları Nelerdir?

  G noktası büyütmenin faydaları arasında şunlar yer alır:

  • Cinsel aktivitelerden alınan haz artar.
  • Vajinal kuruluk ve cinsel isteksizlik gibi sorunlar için faydalıdır.
  • Bireyin orgazma ulaşmasını kolaylaştırır.
  • Vajinal orgazm deneyiminin çok daha kolay bir şekilde gerçekleşmesini sağlar.

  G noktası büyütme işleminin avantajları ve faydaları bu şekilde sıralanabilir.

  G Noktası Büyütme Ağrılı Mı?

  G noktası büyütme işlemi ağrısız enjeksiyon uygulamalarıyla gerçekleştirilir. Bu uygulamalar sırasında hassas ve ağrı eşiği düşük olan bireyler için lokal anestezi işlemine başvurulabilir. Böylece uygulamanın hiçbir aşamasında ağrı ve rahatsızlık hissi duyulmaz.

  G Noktası Büyütme Kalıcı Mı?

  G noktası büyütme işlemi kalıcı bir uygulama değildir. Bu uygulama ile elde edilen kazanımlar, bireyin cilt yapısına ve benzer faktörlere bağlı olarak yaklaşık 1 yıl boyunca korunur. Daha sonra ise zamanla kaybolurlar. İsteyen bireyler, bahsi geçen kazanımları korumak için belli aralıklarla G noktası büyütme işlemi yaptırabilmektedirler.

  G Noktası Büyütme Ne Kadar Sürer?

  G noktası büyütme işlemi, daha önce de bahsetmiş olduğumuz gibi cerrahiye gerek kalmadan, basit enjeksiyon işlemleriyle yapılır. Bu yüzden işlemin süresi son derece kısadır. Tüm işlemler yaklaşık 10 dakika içerisinde tamamlanmış olur. Hastalar uygulamadan sonra evlerine dönebilir veya günlük yaşamlarına devam edebilirler.

  G Noktası Büyütme İstanbul Nasıl Yapılır?

  G noktası büyütme işlemi sırasında ilk olarak hastanın G noktası belirlenir. Daha sonra ise gerek duyulmuşsa hedef bölgeye lokal anestezi uygulanır. Anestezinin etkileri başladıktan sonra G noktasının bulunduğu bölge hyalüronik asit enjeksiyonları ile belirginleştirilir. Böylece işlemler tamamlanmış olur. G noktası büyütme işleminin hemen ardından taburcu olmak mümkündür. İşlemden sonra küçük damlalar halinde, bir miktar vajinal kanama deneyimlenebilir. Bu gibi belirtiler gün içerisinde son bulacaktır.

  İstanbul G Noktası Büyütme Fiyatları

  İstanbul g noktası büyütme fiyatları ve G-shot fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için Op. Dr. Çağla Jasmin Deliorman ile iletişime geçebilirsiniz.

  Doktora Sorun!
  Call Now Button