Lazerle Genital Yenilenme ve Gençleşme İstanbul

  Lazerle Genital Yenilenme ve Gençleşme İstanbul

  Lazerle genital yenilenme ve gençleşme İstanbul, genital bölgeyi meydana getiren dokularda, kollajen sentezini uyarmak, bölgedeki dokuların onarım süreçlerini hızlandırmak ve genç bir genital bölge görünümü meydana getirmek için yapılan uygulamadır. Genital bölgedeki dokuların yaşlanmasını hızlandırabilen ve bu dokulara zarar veren pek çok etmen vardır. Bunlar arasında yanlış ağda uygulamaları, lazer epilasyon işlemleri, kozmetik uygulamalar, önerilmeyen bakım malzemelerinin kullanımı gibi faktörler bulunur. Genital bölge gerek bu etmenler gerekse de ilerleyen yaş gibi nedenler sonucu yıpranabilir.

  Bu da genital bölgenin görünümünü ve işlevlerini olumsuz yönde etkiler. Lazerle genital gençleştirme ve yenilenme uygulaması, genital bölgedeki doku hasarını gidermek, bölgenin hem işlevsel hem de estetik açıdan zenginleşmesini sağlamak amacıyla yapılır. Yazımızın devamında ‘’Lazerle genital gençleştirme nasıl yapılır?’’, ‘’Lazerle genital bölge gençleştirme ne kadar sürer?’’, ‘’Lazerle genital bölge yenileme kaç yaşında yapılır?’’ ve ‘’Lazerle genital yenilenme nasıl olur?’’ gibi merak edilen sorulara yanıt vereceğiz. İstanbul lazerle genital gençleşme ve benzer uygulamalar hakkında detaylı bilgi almak için Op. Dr. Çağla Jasmin Deliorman ile iletişime geçebilirsiniz.    

  Lazerle Genital Yenilenme ve Gençleşme Nedir?

  Lazerle genital yenilenme ve gençleşme, genital bölgedeki yaşlanmayı durdurmak, dokuların tazelenmesini sağlamak ve genital bölgenin genç bir yapıya kavuşmasını mümkün kılmak için yapılır. Lazerle genital yenilenme ve gençleşme tedavisi sırasında cerrahi kesiler ve dikiş işlemleri kullanılmaz. Dokular, kendi doğal onarım mekanizmaları aktifleştirilerek gençleştirilir. Böylece hastalar uzun süreli ve ağrılı iyileşme süreçlerine gerek kalmadan çok daha genç, çekici ve işlevsel bir genital bölgeye sahip olurlar. 

  Lazerle Genital Yenilenme ve Gençleşme Neden Yapılır?

  Lazerle genital gençleştirme ve yenilenme şu gibi amaçlarla yapılabilir:

  • Genital bölgede meydana gelen yaşlanma sonucu, genital bölge dokuları eski işlevselliklerini kaybedebilirler. Buna bağlı olarak idrar kaçırma, vajinal kuruluk, cinsel ilişkilerden haz alamama ve vajina genişlemesi gibi sorunlar meydana gelebilir. Lazerle genital yenilenme bu gibi sorunları ortadan kaldırmak için yapılır.
  • Genital bölgede yer alan dokuların, kendi onarım ve gençleşme mekanizmalarını aktifleştirmek.
  • Genital bölgedeki yaşlanmayı durdurmak ve tersine çevirmek.

  Lazerle genital yenilenme ve gençleştirme bu gibi amaçlarla yapılabilir. 

  Lazerle Genital Yenilenme ve Gençleşme Kimlere Yapılır?

  Lazerle genital yenilenme ve gençleşme uygulamasın 18 yaşını doldurmuş olan, reşit bireylere yapılır. Bu uygulamanın 18 yaşından küçük kişilere yapılması uygun değildir. Daha öncesinde zorlu doğumlar yapmış, ikiz veya üçüz çocuk dünyaya getirmiş, genital bölgesinde çeşitli nedenlerden yıpranma meydana gelmiş bireyler lazerle genital bölge gençleştirme yaptırabilirler. 

  Lazerle Genital Yenilenme ve Gençleşme Faydaları Nelerdir?

  Lazerle genital gençleştirmenin faydaları şunlardır:

  • Genital bölgedeki dokuların daha fazla kollajen sentezlemesi sağlanır. Bu kollajenler dokuların iyileşme sürecinde aktif olarak rol oynarlar.
  • Vajinal kuruluğa iyi gelebilir.
  • Vajina genişlemesini gidermekte etkilidir.
  • Vajinal dokuların yenilenmesinde önemli bir rol oynar.
  • Cinsel isteksizlik gibi cinsel işlev bozuklukları için faydalıdır.

  Lazerle vajina gençleştirmenin faydaları bu şekilde sıralanabilir. 

  Lazerle Genital Yenilenme ve Gençleşme Ne Kadar Sürer?

  Lazerle genital yenileme ve gençleştirme işlemi, uygulama bölgesine ve uygulama amacına göre değişiklik gösterebilir. Bu işlem genelde 15 ila 25 dakika içerisinde sonuçlanır. Bu süre aynı amaçla gerçekleşen ameliyatların süresine kıyasla son derece kısadır. 

  Lazerle Genital Yenilenme ve Gençleşme Kaç Seans Sürer?

  Lazerle genital yenileme ve gençleştirme uygulaması, 2 ila 4 seans halinde yapılır. Seans sayısını, genital bölgedeki dokuların durumuna göre değişebilir. Hatta bazen tek bir seans bile istenilen sonuçları almak için yeterli olabilir. Lazerle genital gençleştirme işleminin seansları arasında 2 ila 3 haftalık bir süre bulunur. 

  Lazerle Genital Yenilenme ve Gençleşme Nasıl Yapılır?

  Lazerle genital bölge gençleştirme işlemi iki farklı kapsamda yapılabilir. Bunlardan ilkinde lazer probu vajinal kanala yerleştirilir. Böylece probtan çıkan lazer ışınları vajinal kanaldaki dokuları iyileşmeleri yönünde teşvik eder. Bu işlemi, bölgedeki gençleşme mekanizmalarını aktifleştirerek yapar. Lazerle genital yenileme uygulamasının diğer uygulanma şeklinde ise öncelikle genital bölge çevresinde yer alan dokulara ağrı kesici krem sürülür. Daha sonra ise bu bölgedeki dokulara lazer atımları yapılır. Böylece dokulardaki renk değişimleri ve yıpranmalar giderilmiş, çekici bir genital bölge görünümü elde edilmiş olur. 

  İstanbul Lazerle Genital Yenilenme ve Genital Gençleştirme Fiyatları

  İstanbul lazerle genital gençleştirme fiyatları ve vajina gençleştirme ücreti gibi konular hakkında detaylı bilgi almak için Op. Dr. Çağla Jasmin Deliorman ile iletişime geçebilirsiniz.

  Doktora Sorun!
  Call Now Button