Hakkımda

Opr. Dr. Çağla Jasmin Deliorman
Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı


Çağla Jasmin Deliorman 1981’de Bulgaristan’da doğdu. İlkokul ve ortaokul yıllarını takiben Bulgarista’nın tek Fen lisesini “NPMG” yi kazandı . 1997 yılında Türkiye’ye yerleştikten sonra lise eğitimini bitirdi, 2006’ da Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni bitirip Tıp Doktoru ünvanını aldı.

Çağla Jasmin Deliorman, 2007 yılında TUS sınavında derece yaparak Ankara Zeka-i Tahir Burak Kadın Hastalıkları ve Doğum evi’nde ihtisasa başladı. Aralık 2012’de uzmanlığını aldı.

Çağla Jasmin Deliorman, ihtisasın sürdüğü 5 yıl boyunca, Obstetri (Gebelik takibi ve Doğum ), Perinatoloji (Yüksek Riskli Gebelik), İnfertilite (Kısırlık), Menopoz, Jinekoloji ve Endoskopik Cerrahi ünitelerinde çalıştı.

2013-2015 yılları arasında Çağla Jasmin Deliorman mecburi hizmet için Manisa Kırkağaç Devlet hastanesinde çalıştı. 2015 yılından günümüze kadar İstanbul’da hastalarına hizmet vermektedir.

Çağla Jasmin Deliorman, bu süre zarfında çok sayıda ulusal ve uluslararası kongre, sempozyum ,eğitim ve çalıştaya katılmıştır.

Çağla Jasmin Deliorman, her gün gelişen ve  pek çok işlemi barındıran eğitimini daha özgürce icra edebilmek ve hastalarına daha kaliteli hizmet sunabilmek için 2023 yılında kendi kliniğini açtı.

Çağla Jasmin Deliorman’ın 2014 doğumlu bir oğlu var, iyi derecede İngilizce ve Bulgarca bilmektedir.

Doktora Sorun!
Call Now Button